5 grudnia 2021 Udostępnij

Anna Cieślak i Edward Miszczak po raz pierwszy po ślubie wyszli razem na miasto!

Para była świeżo po ślubie i wybrała się do teatru na sztukę o swoim małżeństwie. Czy wyglądają razem pięknie? Dowiedz się więcej na: https://spokeo.pl

W sierpniu Anna Cieślak wyszła za mąż za Edwarda Miszczaka. Od tego czasu są bardziej otwarci na temat swojego związku. Aktorka z sentymentem opowiada o swoim mężu, nazywając go "chodzącą miłością" i tłumacząc, że 25-letnia różnica wieku nie jest dla niej problemem.

Przejdź tutaj: Anna Cieślak

Nowożeńcy do tej pory unikali publicznego pokazywania się razem. Nie chcieli zrobić sobie wspólnego zdjęcia, mimo że kilka tygodni temu pojawili się razem na konferencji prasowej TVN. Zostali "przyłapani" przypadkowo, gdy Ania pomagała mężowi nieść walizkę, którą dostała od Magdy Gessler.

para

Pierwszą randkę jako małżeństwo odbyli w minioną sobotę. Poszli do Teatru Kwadrat na premierę "Małżeństwa z poprawczaka". Nie pozowali do aparatów i trzymali się ściany, ale fotografom udało się zrobić im kilka zdjęć. Jego żona wydawała się zadowolona z tego, jak poszedł, mimo że dyrektor programowy TVN chciał szybko opuścić teatr.

Para na salony założyła oryginalne stroje. Edward założył marynarkę z białą koszulą i dopasowanymi spodniami, a Anna czarne pantofle i czarną marynarkę. Anna miała na sobie długą, wzorzystą suknię z futrzaną kamizelką.

Więcej informacji i zdjęć znajdziesz na stronie: https://spokeo.pl/plotki

Specjaliści ds jakości i reklamacji obuwia

Komentarze (0)