23 lipca 2020 Udostępnij

Nie tylko dla niego - zabawki erotyczne bez tajemnic

Życie erotyczne nie musi być nudne, a jeśli znajdziemy w sobie otwartość na całkiem nowe sposoby sprawiania sobie przyjemności, może okazać się wyjątkowo atrakcyjne. Z pewnością pomogą w tym zabawki erotyczne. Ich przydatność nie powinna budzić żadnych wątpliwości, czego najlepszym dowodem jest to, że systematycznie rośnie liczba przekonujących się do nich osób. Jeszcze nie tak dawno myśleliśmy o nich jedynie jako o gadżetach widywanych w filmach erotycznych. Dziś jednak nie jest dla nas zaskoczeniem to, że mogą naprawdę uatrakcyjnić nasze życie erotyczne. Czas zatem dowiedzieć się, które z nich można uznać za najbardziej atrakcyjne. 

 Zabawki erotyczne a życie seksualne 

Badania archeologiczne nie pozostawiają nam złudzeń, co do tego, że zabawki erotyczne nie są nowością. Wiele wskazuje na to, że już dwa tysiące lat temu były naprawdę dobrze znane. Ciekawe są choćby znaleziska pamiętające czasy chińskiej dynastii Han. W grobowcach znajdujących się w Chinach archeolodzy znaleźli, między innymi, wykonywane z drewna sztuczne penisy. Niektóre z nich powstawały także z wykorzystaniem szlachetnej kości słoniowej. Choć jednak archeolodzy wyprowadzają nas z błędu, nadal możemy spotkać się z przekonaniem, że gadżety reklamowe to rozwiązania w pierwszej kolejności cieszące się popularnością wśród singli. Na szczęście, mamy coraz więcej dowodów na to, że korzystanie z nich może być wyjątkowo satysfakcjonujące także dla par. Zabawki takie mogą okazać się szczególnie przydatne podczas gry wstępnej. Wprowadzenie ich do sypialni powinno zatem ucieszyć każdą ze stron.  Nie warto zatem czekać, sprawdź zabawki erotyczne w ofercie sklepu Eroprezent.pl: https://eroprezent.pl/zabawki-i-gadzety-erotyczne

Jak używać zabawek erotycznych? 

Osoby podchodzące z pewnym sceptycyzmem do zabawek erotycznych powinny zastanowić się przede wszystkim nad tym, czy właściwe jest ich podejście do samego seksu. Warto myśleć o nim przede wszystkim jako o dobrej zabawie i przyjemności. Jego funkcja prokreacyjna wcale nie musi przecież być nadrzędną dla innych. Warto też pamiętać, że sami twórcy gadżetów erotycznych rzeczywiście przygotowują je z myślą o nas. Oznacza to, że już w momencie powstawania zabawki takie mają dawać nam przede wszystkim autentyczną radość. 

Pytanie o to, jak używać zabawek erotycznych pojawia się stosunkowo często i jako takie wydaje się zrozumiałe. Nie ma na nie innej odpowiedzi niż ta, która wskazuje, że zabawki erotyczne powinny być używane zgodnie z ich przeznaczeniem. Jeśli jednak partnerzy zgadzają się na to, można pozwalać sobie na pewne odstępstwa od tej reguły. Otwieranie się na nowości zazwyczaj procentuje i tak jest także w przypadku zabawek erotycznych. Są one ciekawym rozwiązaniem urozmaicającym pożycie i sprawiającym, że można liczyć na jeszcze większą niż dotychczas satysfakcję. 

Zabawki dla niej i dla niego 

Jeden z najczęściej pojawiających się mitów związanych z zabawkami erotycznymi wiąże się z postrzeganiem ich w kategoriach gadżetu dla osób samotnych. Oczywiście, zabawki takie pozwalają na skuteczną masturbację, a tym samym nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby używać ich w ten sposób. Warto jednak pamiętać, że są w stanie dostarczać niezapomnianych wrażeń także parom. Seks z udziałem zabawek erotycznych może pomóc w osiągnięciu orgazmu, jest przy tym skutecznym stymulatorem zarówno w odniesieniu do kobiet, jak i do mężczyzn. Gadżety erotyczne można też traktować w kategorii zaproszenia do tego, aby poeksperymentować nieco w sypialni. Ich forma jest zróżnicowana, mamy więc do czynienia zarówno z zabawkami upstrzonymi nowościami technologicznymi, jak i z takimi, o których można powiedzieć, że są zdecydowanie bardziej analogowe. Każde są jednak ciekawym doświadczeniem. 

Przegląd najciekawszych erotycznych zabawek 

Lista zabawek erotycznych, którymi warto się zainteresować, nie jest wcale krótka, na jedno z pierwszych miejsc w ich subiektywnym zestawieniu wysuwa się przy tym pierścień erekcyjny. Ta zabawka erotyczna jest często uważana za męski gadżet, nie da się jednak ukryć, że jest w stanie wspomóc doznania obojga partnerów. Przeważnie składa się z dwóch otworów, które różnią się między sobą wielkością, jej elementarnym elementem jest jednak również tak zwany stożek stymulujący. Mężczyzna umieszcza na penisie otwór, który jest odpowiedni dla niego, do drugiego zaś wkłada stożek odpowiadający za stymulowanie łechtaczki. Taka zabawka jest w stanie wydłużyć erekcję, utrzymać ją, a także sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej intensywna. 

Zabawką idealną dla kobiet są kulki waginalne znane też jako kulki gejszy. Ich budowa jest wyjątkowo nieskomplikowana, tymczasem satysfakcja, jaką dostarczają paniom jest potężna.

Specjaliści ds jakości i reklamacji obuwia

Komentarze (0)