26 stycznia 2017 Udostępnij

Czarne szpilki w stylizacji sylwestrowej

Sylwester to często najważniejsza impreza w roku, na którą dodatkowo można się przygotować w sposób odważniejszy, niż sobie na co dzień na to pozwalamy. Do naszej kreacji dodajemy błyskotek, takich jak kamienie szlachetne i cekiny oraz masę brokatu. Dopełnić możemy to klasycznymi czarnymi szpilkami. Takie szpilki znajdują się w szafie każdej szanującej się kobiety. Nie nosi się ich na co dzień, ale sylwestrowa noc jest na pewno dobrą ku temu okazją. Wyprostują nam sylwetkę, poprawią krągłości i wysmuklą. Trzeba oczywiście je stosować z głową.

Opcja trendy

Na sylwestra można szaleć w sposób kontrolowany stosując się do ogólnych zasad mody. W tym roku szczególnie polecane są metaliczne połyski, egzotyczne skóry oraz barwy silnie nasycone. Można się ubrać w skórzaną sukienkę i dołożyć do tego masę jaskrawych dodatków. Zakładamy do tego jeszcze klasyczne czarne czółenka z silnie zaznaczonym czubem.

Koronki

Koronki to także modny w ostatnim czasie trend. Za ich pomocą budujemy subtelność i podkreślamy kobiecy charakter całej stylizacji. Trzeba tylko uważać, by całość nie stała się za bardzo grzeczna. Wysokie szpilki będą w tym celu bardzo przydatne. Wersje lakierowane lub ze skóry będą najlepsze do koronkowej bluzeczki. Koniecznym dodatkiem jest tutaj dopasowana do butów kopertówka.

Męskie inspiracje

błyszczące szpilki

Minęły już czasy dziewczęcych wdzięków na imprezach sylwestrowych. Zamiast spódnic i sukienek można postawić 

na spodnie, a nawet na legginsy. Jeszcze lepsza opcja to damski garnitur z kobiecymi dodatkami, na przykład cekinowymi szpilkami. Legginsy trzeba jednak zachować tylko na mniej zobowiązujące imprezy. Kiedy jednak już po legginsy się gniemy, idźmy na całość. Opcje srebrne i złote, opcje skórzane. Do tego dokładamy marynarkę z białą koszulką i wszystko ładnie prezentujemy na wysokiej szpilce.

Przygotowanie butów na tę jedną noc

Zawsze najlepiej jest mieć w szafie kilka par wysokich szpilek, ale można też postarać się o nadanie swojej jednej parze wyjątkowego, sylwestrowego wyglądu. Wystarczy odrobina kleju i przykleimy do nich sztuczne kwiaty czy jakieś większe ozdobne kolczyki. Trzeba uważać, by ich nie zniszczyć, a jeśli spiszemy buty na straty, bo są stare i podniszczone, możemy trochę bardziej zaszaleć poprzez stosowanie inwazyjnych metod. Doklejamy wtedy do butów cekiny, obsypujemy je brokatem i dodajemy koronek.

Jeśli nie chcemy specjalnie szaleć, szpilki będą mogły być też rozwiązaniem po prostu stanowiącym dowolną inną stylizację, jaka nam się w danym momencie wymarzy.

Specjaliści ds jakości i reklamacji obuwia

Komentarze (0)